page_banner

ផលិតផល

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក 10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC បញ្ជូនអុបទិក

    អេហ្វអេសអេហ្វអេសអេសអេសអេសអេសអេសអេសអេសអេស ១០ អេចត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើក្នុងបណ្តាញភ្ជាប់អ៊ីជីណេត ១០ ជីហ្គាបៃលើបណ្តាញសរសៃហ្វាមមីដ្យូម។ ពួកវាអនុលោមតាម SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW និង 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I ។ មុខងារធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀល 2 ខ្សែដូចដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង SFF-8472 ។
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    អេស។ ស៊ី។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស ១០ អេស។ អេស។ អិល .១០១០ ប។ ម។ ក ១០ គីឡូម៉ែត្រឌី

    10Gb / s សំណុំបែបបទខ្នាតតូចដែលបានបង្កើនល្បឿន SFP + transceivers ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើក្នុងតំណភ្ជាប់ ១០ ជីហ្គាបៃអ៊ីធើណិតរហូតដល់ទៅ ១០ គីឡូម៉ែត្រលើខ្សែកាប Single Mode ។ ពួកវាអនុលោមតាម SFF-8431, SFF-8432 និង IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, និងប៉ុស្តិ៍ 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L មុខងារឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈអ៊ីនធឺណេតសៀរៀលពីរខ្សែ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    អេស។ ស៊ី។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស ១០ អេស។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស ១០ អេសអេសអេស។ អេស។ អេស។ អេស

    10Gb / s សំណុំបែបបទខ្នាតតូចដែលបានបង្កើនល្បឿន SFP + transceivers ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើប្រាស់ក្នុងតំណភ្ជាប់ ១០ ជីហ្គាបៃអ៊ីធើណិតរហូតដល់ ២០ គីឡូម៉ែត្រលើខ្សែកាប Single Mode ។ ពួកវាអនុលោមតាម SFF-8431, SFF-8432 និង IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, និងប៉ុស្តិ៍ 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L មុខងារឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈអ៊ីនធឺណេតសៀរៀលពីរខ្សែ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    អេស។ ស៊ី។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស ១០ អេស។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស ១០ អេសអេសអេសអេសអេសអេសអេសអេសអេសអេហ្វអេសអេសអេម ១០ ស៊ី

    ឧបករណ៍បញ្ជូន SIF + ដែលអាចផ្ទេរបាន 10Gb / s គឺជាឧបករណ៍បញ្ជូនទំរង់ខ្នាតតូចដែលត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើប្រាស់ក្នុងតំណភ្ជាប់ពហុអត្រា ១០ ជីហ្គាបៃរហូតដល់ ៤០ គីឡូម៉ែត្រនៃខ្សែកជីយូ .។ ពួកគេអនុលោមតាម SFF-8431 1, SFF-8432 2 និង 10GBASE- ER / EW; គាំទ្រឆានែល 4x, 8x និង 10x សរសៃអំបោះក៏ដូចជាជំរើស CPRI ទី 2 ដល់ទី 8 មានប្រវែងជាង 40 គីឡូម៉ែត្រ។
    មុខងារធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀលដែលមានខ្សែពីរដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង SFF-8472 ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    អេសអេហ្វអេសអេហ្វអេសអេមអេហ្វ + ១០៥០ ន។ ម ៤០ គីឡូម៉ែត្រឌី។ អេ។ អេ។ អិម។ អិល។ អិល។ អិល។ អេ។ អិល

    ឧបករណ៍បញ្ជូន SIF + ដែលអាចផ្ទេរបាន 10Gb / s គឺជាឧបករណ៍បញ្ជូនទំរង់ខ្នាតតូចដែលត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើប្រាស់ក្នុងតំណភ្ជាប់ពហុអត្រា ១០ ជីហ្គាបៃរហូតដល់ ៤០ គីឡូម៉ែត្រនៃខ្សែកជីយូ .។ ពួកគេអនុលោមតាម SFF-8431 1, SFF-8432 2 និង 10GBASE- ER / EW; គាំទ្រឆានែល 4x, 8x និង 10x សរសៃអំបោះក៏ដូចជាជំរើស CPRI ទី 2 ដល់ទី 8 មានប្រវែងជាង 40 គីឡូម៉ែត្រ។
    មុខងារធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀលដែលមានខ្សែពីរដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង SFF-8472 ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក 10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex transceiver

    ឧបករណ៍បញ្ជូន SG + ZR ដែលអាចផ្ទុកបាន ១០ ជីហ្គាបៃជាឧបករណ៍បញ្ចូនទំរង់ឆ្លងខ្នាតតូចដែលត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើប្រាស់ក្នុងប្រព័ន្ធ 10GBASE-ZR / ZW រហូតដល់ ៨០ គីឡូម៉ែត្រនៃជី .៦៥២ ។ ពួកគេអនុលោមតាម SFF-8472 និង SFP + MSA, SFF-8431 និង SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR ភាគ 15, Class B និង Telcordia GR-468-CORE ។
    មុខងារធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀលដែលមានខ្សែពីរដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង SFF-8472 ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។