page_banner

ផលិតផល

  • 155Mbps SFP 1310nm 20km DDM Duplex LC optical transceiver

    155Mbps SFP 1310nm 20km DDM Duplex LC transceiver អុបទិក

    ឧបករណ៍បញ្ជូនបន្តត្រូវបានរចនាសម្រាប់ SONET, SDH និងកម្មវិធីភ្ជាប់អុបទិកផ្សេងទៀត។ ម៉ូឌុលឆ្លងកាត់គឺអនុលោមតាម IEC60825-1 និង SFF-8472 ។ វាឆបគ្នាជាមួយនឹងតម្រូវការរបស់រ៉ូអេសអេស។
  • 155Mbps SFP 1550nm 120km DDM Duplex LC optical transceiver

    155Mbps SFP 1550nm 120km DDM Duplex LC transceiver អុបទិក

    ឧបករណ៍បញ្ជូនបន្តត្រូវបានរចនាសម្រាប់ SONET, SDH, Fast Ethernet និងកម្មវិធីភ្ជាប់បណ្តាញអុបទិកផ្សេងទៀត។ ម៉ូឌុលឆ្លងកាត់គឺអនុលោមតាម IEC60825-1 និង SFF-8472 ។ វាឆបគ្នាជាមួយនឹងតម្រូវការរបស់រ៉ូអេសអេស។
  • 155Mbps SFP 1550nm 80km DDM Duplex LC optical transceiver

    155Mbps SFP 1550nm 80km DDM Duplex LC transceiver អុបទិក

    ឧបករណ៍បញ្ជូនបន្តត្រូវបានរចនាសម្រាប់ SONET, SDH, Fast Ethernet និងកម្មវិធីភ្ជាប់បណ្តាញអុបទិកផ្សេងទៀត។ ម៉ូឌុលឆ្លងកាត់គឺអនុលោមតាម IEC60825-1 និង SFF-8472 ។ វាឆបគ្នាជាមួយនឹងតម្រូវការរបស់រ៉ូអេសអេស។
  • 155Mbps SFP 1310nm 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    155Mbps SFP 1310nm 40km DDM Duplex LC transceiver អុបទិក

    ឧបករណ៍បញ្ជូនបន្តត្រូវបានរចនាសម្រាប់ SONET, SDH, Fast Ethernet និងកម្មវិធីភ្ជាប់បណ្តាញអុបទិកផ្សេងទៀត។ ម៉ូឌុលឆ្លងកាត់គឺអនុលោមតាម IEC60825-1 និង SFF-8472 ។ វាឆបគ្នាជាមួយនឹងតម្រូវការរបស់រ៉ូអេសអេស។