page_banner

ផលិតផល

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក ៦Gb / s SFP + CWDM ៨០km DDM DFB Duplex LC transceiver អុបទិក

    ឧបករណ៍បញ្ជូនចរន្តត្រូវបានរចនាសម្រាប់បណ្តាញតំបន់ផ្ទុកល្បឿនលឿនបណ្តាញកុំព្យូទ័រភ្ជាប់បណ្តាញភ្ជាប់អ៊ីនធឺណិតអូតូអេអាយអាយចំណុចប្រទាក់ស៊ីអេអាយអេសបំពង់បំពង់ល្បឿនលឿនផ្ទាល់ខ្លួននិងអ៊ិនធឺរណេតភឺត។ ម៉ូឌុលបញ្ជូនគឺស្របតាម SFP + កិច្ចព្រមព្រៀងពហុប្រភព (MSA) និងត្រូវគ្នាទៅនឹងតម្រូវការរបស់ RoHS ។
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក 6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC transceiver អុបទិក

    ឧបករណ៍បញ្ជូនចរន្តត្រូវបានរចនាសម្រាប់បណ្តាញតំបន់ផ្ទុកល្បឿនលឿនបណ្តាញកុំព្យូទ័រភ្ជាប់បណ្តាញភ្ជាប់អ៊ីនធឺណិតអូតូអេអាយអាយចំណុចប្រទាក់ស៊ីអេអាយអេសបំពង់បំពង់ល្បឿនលឿនផ្ទាល់ខ្លួននិងអ៊ិនធឺរណេតភឺត។ ម៉ូឌុលបញ្ជូនគឺស្របតាម SFP + កិច្ចព្រមព្រៀងពហុប្រភព (MSA) និងត្រូវគ្នាទៅនឹងតម្រូវការរបស់ RoHS ។