page_banner

ផលិតផល

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC transceiver អុបទិក

ការពិពណ៌នាខ្លី៖

40Gb / s 40km QSFP + Transceiver គឺជាម៉ូឌុលបញ្ជូនដែលត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់កម្មវិធីទំនាក់ទំនងអុបទិក 40 គីឡូម៉ែត្រ។ ការរចនានេះអនុលោមតាម 40GBASE-ER4 នៃស្តង់ដារ IEEE P802.3ba និងកិច្ចព្រមព្រៀងប្រភពប្រភព QSFP (MSA) ។


ពត៌មានអំពីផលិតផល

ការ​ពិពណ៌នា​ពី​ផលិតផល

ម៉ូឌុលបំលែង 4 បណ្តាញបញ្ចូល (ch) នៃទិន្នន័យអគ្គិសនី 10Gb / s ទៅជាសញ្ញាអុបទិក 4 អ។ ម។ អ។ ប។ បញ្ច្រាសនៅផ្នែកអ្នកទទួលម៉ូឌុលអុបទិកឌីជីថលឌីជីថលបញ្ចូល 40Gb / s ចូលទៅក្នុងសញ្ញាបណ្តាញ 4 ស៊ីអរអេមអេសអេមអេសអេសហើយបម្លែងវាទៅជាបណ្តាញទិន្នន័យអគ្គិសនី 4 លទ្ធផល។

រលកចម្ងាយកណ្តាលនៃបណ្តាញ ៤ ស៊ីអរឌីអេមមាន ១២៧១១ អិន ១២៩១ អិនអិម ១៣១១ មនិង ១៣៣១ នមជាសមាជិកនៃបណ្តាញអគ្គិសនីរលកពន្លឺ CWDM ដែលបានកំណត់នៅក្នុងអាយ។ ធី។ ធី។ អេ។ អាយ .៦៩៩.២ ។ វាមានឧបករណ៍ភ្ជាប់ LC duplex សម្រាប់ចំណុចប្រទាក់អុបទិកនិងឧបករណ៍ភ្ជាប់ 38 ម្ជុលសម្រាប់ចំណុចប្រទាក់អគ្គិសនី។ ដើម្បីបង្រួមអប្បបរមាការបែកខ្ចាត់ខ្ចាយអុបទិកនៅក្នុងប្រព័ន្ធដែលមានរយៈពេលយូរខ្សែអុបទិកតែមួយប្រភេទ (SMF) ត្រូវតែត្រូវបានអនុវត្តនៅក្នុងម៉ូឌុលនេះ។

លក្ខណៈពិសេសផលិតផល

គាំទ្រអត្រាប៊ីតសរុប ៤១,២Gbps 

ឧបករណ៍បញ្ជូន 4x10.3Gbps CWDM ដែលមិនបានគ្រោងទុក

អ្នកទទួលកូដ PIN-TIA ដែលមានភាពចាប់អារម្មណ៍ខ្ពស់

រហូតដល់ ៤០ គីឡូម៉ែត្រនៅលើអេស។ អេ។ អេ

កន្លែងទទួលអេសឌីអេស

កត្តាសំណុំបែបបទដែលអាចទាញយកបាន QSFP + ក្តៅ                  

ការរំលាយថាមពល <៣.៥ វ៉

លំនៅដ្ឋានធ្វើពីដែកទាំងអស់សម្រាប់ការសម្តែងអេមអាយ

ការអនុលោមតាម RoHS6 (នាំដោយឥតគិតថ្លៃ)

សីតុណ្ហភាពករណីប្រតិបត្តិការ៖

ពាណិជ្ជកម្ម: ០ អង្សាសេទៅ + ៧០ អង្សាសេ

ពាក្យសុំ

40GBASE-ER4

InfiniBand QDR និង DDR ភ្ជាប់គ្នា

ការតភ្ជាប់ទូរគមនាគមន៍ ៤០G

ការ​បញ្ជាក់​ផលិតផល

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

ទិន្នន័យ

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

ទិន្នន័យ

កត្តា​សំណុំ​បែបបទ

QSFP +

រលកពន្លឺ

ស៊ី។ អេ។ ឌី។ អេ

អត្រាទិន្នន័យអតិបរមា

៤១.២

ចម្ងាយបញ្ជូនអតិបរមា

៤០ គីឡូម៉ែត្រ @ SMF

ឧបករណ៍ភ្ជាប់

ឌីវីឌីអិល

ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ

អេស។ អេ។ អេ

ប្រភេទបញ្ជូន

ស៊ី។ អេ។ ឌី។ អេ

ប្រភេទអ្នកទទួល

អេឌី

ការធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យ

គាំទ្រ DDM

ជួរ​សី​តុ​ណ្ហា​ភាព

ពី ០ ទៅ ៧០ អង្សាសេ (៣២ ដល់ ១៥៨ អង្សាសេ)

ថាមពលអិច

-២.៧ ~ ៥ ប៊ីប

ភាពរសើបរបស់អ្នកទទួល

<-11.5dBm

-១១.៥ ដប

ការ​ប្រើប្រាស់​ថាមពល

3.5W

សមាមាត្រផុតពូជ

3.5dB

1

តេស្តគុណភាព

2

ការធ្វើតេស្តគុណភាពសញ្ញារបស់ TX / RX

3

ការធ្វើតេស្តអត្រា

4

តេស្តពន្លឺអុបទិក

5

ការធ្វើតេស្តិ៍នៃភាពចាស់

6

តេស្តភាពជឿជាក់និងស្ថេរភាព

ការធ្វើតេស្តិ៍ចំណុចប្រទាក់

xinfu

វិញ្ញាបនបត្រគុណភាព

safd (2)

វិញ្ញាបនប័ត្រគ។ ស

safd (3)

របាយការណ៍អេអឹមខេ

safd (1)

អាយ។ ស៊ី។ ៦០៨២៥-១

123(1)

  • អាយ។ ស៊ី។ ៦០៩៥០-១
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC transceiver អុបទិក

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC transceiver អុបទិកផលិតផល