page_banner

ផលិតផល

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

ការពិពណ៌នាខ្លី៖

ឧបករណ៍បញ្ជូនឆ្លងកាត់ SFP28 ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើក្នុងតំណអ៊ីធឺណិតរហូតដល់ ២៥.៧៨ Gb / s អត្រាទិន្នន័យនិងប្រវែងរហូតដល់ ១០ គីឡូម៉ែត្រ។ ពួកវាត្រូវបានអនុវត្តតាម SFF-8472 ហើយអាចប្រើបានជាមួយ SFF-8432 និងផ្នែកដែលអាចប្រើបាននៃ SFF-8431 ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។


ពត៌មានអំពីផលិតផល

ការ​ពិពណ៌នា​ពី​ផលិតផល

ឧបករណ៍បញ្ជូនឆ្លងកាត់ SFP28 ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើក្នុងតំណអ៊ីធឺណិតរហូតដល់ ២៥.៧៨ Gb / s អត្រាទិន្នន័យនិងប្រវែងរហូតដល់ ១០ គីឡូម៉ែត្រ។ ពួកវាត្រូវបានអនុវត្តតាម SFF-8472 ហើយអាចប្រើបានជាមួយ SFF-8432 និងផ្នែកដែលអាចប្រើបាននៃ SFF-8431 ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។

លក្ខណៈពិសេសផលិតផល

គាំទ្រចំណុចប្រទាក់អុបទិកសៀរៀល 25.78125Gb / s / s

បញ្ជូនរហូតដល់ ១០ គីឡូម៉ែត្រនៅលើអេសអេហ្វអេហ្វ

ឧបករណ៍ទទួលឡាស៊ែរនិងលេខកូដឌីអេចអេអេត្រជាក់មិនត្រជាក់

ស្នាមជើង SFP28 ដែលអាចផ្ទុកឥវ៉ាន់បាន

មុខងារធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យឌីជីថលដែលភ្ជាប់មកជាមួយ

ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលតែមួយវ៉ុល ៣.៣ វ៉ុល

ការប្រើប្រាស់ថាមពលតិចជាង 1,3 W

សីតុណ្ហាភាពករណីប្រតិបត្តិការ: -40 ~ + 85°

CDR ខាងក្នុងទាំងឆានែលបញ្ជូននិងទទួល

គាំទ្រផ្លូវកាត់ CDR

កញ្ចប់ SFP28 MSA ដែលមានឧបករណ៍ភ្ជាប់អិចស៊ែលអិចសាមញ្ញឌីជី

ពាក្យសុំ

25GBASE-BX 25G អ៊ីសឺរណិត

២៥.៧៨១២៥ ខ្សែតែមួយ / ១០០ ប៊ីតអិល ៤ អិល

តំណភ្ជាប់អុបទិកផ្សេងទៀត

ការ​បញ្ជាក់​ផលិតផល

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ ទិន្នន័យ ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ ទិន្នន័យ
កត្តា​សំណុំ​បែបបទ SFP28 រលកពន្លឺ ១២៧០nm / ១៣៣០nm
អត្រាទិន្នន័យអតិបរមា 25.78125 Gbps ចម្ងាយបញ្ជូនអតិបរមា ១០ គ។ ម
ឧបករណ៍ភ្ជាប់ LC simplex ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ អេស
ប្រភេទបញ្ជូន 1270nm DFB

១៣៣០nm DFB

ប្រភេទអ្នកទទួល ភឺធីធី
ការធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យ គាំទ្រ DDM ជួរ​សី​តុ​ណ្ហា​ភាព ពី ០ ទៅ ៧០ អង្សាសេ /

-៤០ អង្សាសេ ~ + ៨៥ អង្សាសេ

ថាមពលអិច -៥ ~ + ២ ប៊ីប ភាពរសើបរបស់អ្នកទទួល <-13dBm
-១៣ ដប ការ​ប្រើប្រាស់​ថាមពល 3.5W សមាមាត្រផុតពូជ

3.5dB

1

តេស្តគុណភាព

2

ការធ្វើតេស្តគុណភាពសញ្ញារបស់ TX / RX

3

ការធ្វើតេស្តអត្រា

4

តេស្តពន្លឺអុបទិក

5

ការធ្វើតេស្តិ៍នៃភាពចាស់

6

តេស្តភាពជឿជាក់និងស្ថេរភាព

ការធ្វើតេស្តិ៍ចំណុចប្រទាក់

xinfu

វិញ្ញាបនបត្រគុណភាព

safd (2)

វិញ្ញាបនប័ត្រគ។ ស

safd (3)

របាយការណ៍អេអឹមខេ

safd (1)

អាយ។ ស៊ី។ ៦០៨២៥-១

123(1)

  • អាយ។ ស៊ី។ ៦០៩៥០-១
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC បញ្ជូនអុបទិក