page_banner

ផលិតផល

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC transceiver អុបទិក

ការពិពណ៌នាខ្លី៖

ឧបករណ៍បញ្ជូនឆ្លងអេសអេហ្វអេស ២៨ គឺដំណើរការខ្ពស់ចំណាយម៉ូឌុលដែលមានប្រសិទ្ធិភាពចំណាយអត្រាទិន្នន័យ ២៥Gbps និងប្រវែងតំណភ្ជាប់អតិបរមា ១០ គីឡូម៉ែត្រនៅលើអេសអេហ្វអេហ្វ។ វាត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ខ្សែ 25GBASE-LR Ethernet និង 25.78125 Gb / s តែម្នាក់ឯង 100GE LR4 ។ ពួកគេត្រូវបានអនុវត្តតាម SFF-8402 និង SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 និង IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR ភាគ 15, ថ្នាក់ B, Telcordia GR-468-CORE ។


ពត៌មានអំពីផលិតផល

ការ​ពិពណ៌នា​ពី​ផលិតផល

ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក 25G SFP28 ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ខ្សែអេមថេនធ័រ 25GBASE-LR Ethernet និង 25.78125 Gb / s តែមួយផ្លូវ 100GE LR4 ។ ប្រវែងតំណភ្ជាប់អតិបរមារបស់វាគឺ ១០ គីឡូម៉ែត្រនៅលើអេស។ អេ។ អេ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកគឺ RoHS ។

លក្ខណៈពិសេសផលិតផល

អត្រាទិន្នន័យរហូតដល់ 25.78125Gb / s
កត្តាសំណុំបែបបទដែលអាចផ្ទុកបាន SFP28
ឧបករណ៍ភ្ជាប់ LC ឌីវីឌី
អ្នកទទួល DFB និងលេខសម្ងាត់ ១៣១០nm
មុខងារធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យឌីជីថលដែលភ្ជាប់មកជាមួយ
ប្រវែងតំណភ្ជាប់អតិបរមា ១០ គីឡូម៉ែត្រនៅលើអេស។ អេ។ អេ។ អេ
ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលតែមួយវ៉ុល ៣.៣ វ៉ុល
ការប្រើប្រាស់ថាមពលទាប <1.2W
សីតុណ្ហាភាពករណីប្រតិបត្តិការ: -5 ~ + 70 អង្សាសេ

ពាក្យសុំ

25GBASE-LR អ៊ីសឺរណិត
២៥.៧៨១២៥ ខ្សែតែមួយ / ១០០ ប៊ីតអិល ៤ អិល

ការ​បញ្ជាក់​ផលិតផល

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

ទិន្នន័យ

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

ទិន្នន័យ

កត្តា​សំណុំ​បែបបទ

SFP28

រលកពន្លឺ

១៣១០nm

អត្រាទិន្នន័យអតិបរមា

25.78125 Gbps

ចម្ងាយបញ្ជូនអតិបរមា

១០ គ។ ម

ឧបករណ៍ភ្ជាប់

ឌីវីឌីអិល

ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ

អេស។ អេ។ អេ

ប្រភេទបញ្ជូន

ឌីអេអេអេអេ ១៣ ១៣១០ ន

ប្រភេទអ្នកទទួល

លេខសម្ងាត់

ការធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យ

គាំទ្រ DDM

ជួរ​សី​តុ​ណ្ហា​ភាព

-៥ ទៅ ៧០ អង្សាសេ

ថាមពលអិច

-៧ ~ ២ ដប

ភាពរសើបរបស់អ្នកទទួល

<-11.3dBm

-១១.៣ ឌីប

ការ​ប្រើប្រាស់​ថាមពល

1.2W

សមាមាត្រផុតពូជ

3.5dB

1

តេស្តគុណភាព

2

ការធ្វើតេស្តគុណភាពសញ្ញារបស់ TX / RX

3

ការធ្វើតេស្តអត្រា

4

តេស្តពន្លឺអុបទិក

5

ការធ្វើតេស្តិ៍នៃភាពចាស់

6

តេស្តភាពជឿជាក់និងស្ថេរភាព

ការធ្វើតេស្តិ៍ចំណុចប្រទាក់

xinfu

វិញ្ញាបនបត្រគុណភាព

safd (2)

វិញ្ញាបនប័ត្រគ។ ស

safd (3)

របាយការណ៍អេអឹមខេ

safd (1)

អាយ។ ស៊ី។ ៦០៨២៥-១

123(1)

  • អាយ។ ស៊ី។ ៦០៩៥០-១
  • មុន៖