page_banner

ផលិតផល

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC transceiver អុបទិក

ការពិពណ៌នាខ្លី៖

CFP4 ទំហំ ១០០ ជីហ្គាបៃ / វិនាទីត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ ១០០ ជីហ្គាធី - អេស ៤ អេធើណិត។ ពួកវាអនុលោមតាម CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 និង CAUI-4 និង OIF CEI-28G-VSR .. ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។


ពត៌មានអំពីផលិតផល

ការ​ពិពណ៌នា​ពី​ផលិតផល

ឧបករណ៍បញ្ជូនអេសអេហ្វអេសគឺជាឧបករណ៍ដំណើរការខ្ពស់ចំណាយម៉ូឌុលដែលមានប្រសិទ្ធិភាព។ មុខងារធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈឡានក្រុងសៀរៀលពីរខ្សែដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង SFF-8472 ។ ផ្នែកអ្នកទទួលប្រើអ្នកទទួលលេខសម្ងាត់ហើយឧបករណ៍បញ្ចូនប្រើឡាស៊ែរ 1310 nm FP និងឡាស៊ែរ 1550nm FP ដើម្បីធានាបាននូវកម្មវិធី 100Base-LX Ethernet 20km ។

លក្ខណៈពិសេសផលិតផល

តំណភ្ជាប់ទិន្នន័យរហូតដល់ ១៥៥ មេហ្គាប / វិនាទី

អាចយកតាមខ្លួនបាន

ឧបករណ៍ភ្ជាប់ LC តែមួយ

រហូតដល់ ២០ គ។ ម។ លើ ៩ / ១២៥ ម។ ម។ អេស។ អេស។ អេស

ភ្ជាប់ជាមួយ WDM

ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលតែមួយវ៉ុល ៣.៣ វ៉ុល

អន្តរកម្មត្រួតពិនិត្យចំណុចប្រទាក់ជាមួយអេសអេហ្វអេហ្វ ៨៤៧២

ចន្លោះសីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ៖ -៤០ អង្សាសេទៅ ៨៥ អង្សាសេ / -៥ អង្សាសេទៅ ៨៥ អង្សាសេ / -០ អង្សាសេទៅ ៧០ អង្សាសេ

RoHS អនុវត្តតាមនិងដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ

ពាក្យសុំ

អ៊ីធឺណិតលឿន

អេស។ អេស។ អេស។ អេស .១ / សុនណេតអូស៊ី -៣

កម្មវិធី WDM

ការ​បញ្ជាក់​ផលិតផល

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ ទិន្នន័យ ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ ទិន្នន័យ
កត្តា​សំណុំ​បែបបទ កម្មវិធីស្បៀងអាហារ រលកពន្លឺ ១៣១០nm / ១៥៥០nm
អត្រាទិន្នន័យអតិបរមា 100Mb / s ចម្ងាយបញ្ជូនអតិបរមា ២០ គីឡូម៉ែត្រ
ឧបករណ៍ភ្ជាប់ Simplex LC សមាមាត្រផុតពូជ 9dB
ប្រភេទបញ្ជូន អេហ្វភី ប្រភេទអ្នកទទួល ភឺធីធី
ការធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យ គាំទ្រ DDM ជួរ​សី​តុ​ណ្ហា​ភាព ពី ០ ទៅ ៧០ អង្សាសេ /

-៤០ អង្សាសេ ~ + ៨៥ អង្សាសេ

ថាមពលអិច -13 ~ -7dBm ភាពរសើបរបស់អ្នកទទួល <-34dBm

<-៣៣ ដប

1

តេស្តគុណភាព

2

ការធ្វើតេស្តគុណភាពសញ្ញារបស់ TX / RX

3

ការធ្វើតេស្តអត្រា

4

តេស្តពន្លឺអុបទិក

5

ការធ្វើតេស្តិ៍នៃភាពចាស់

6

តេស្តភាពជឿជាក់និងស្ថេរភាព

ការធ្វើតេស្តិ៍ចំណុចប្រទាក់

xinfu

វិញ្ញាបនបត្រគុណភាព

safd (2)

វិញ្ញាបនប័ត្រគ។ ស

safd (3)

របាយការណ៍អេអឹមខេ

safd (1)

អាយ។ ស៊ី។ ៦០៨២៥-១

123(1)

  • អាយ។ ស៊ី។ ៦០៩៥០-១
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC transceiver អុបទិក