page_banner

ផលិតផល

អេស។ ស៊ី។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស ១០ អេស។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស ១០ អេសអេសអេស។ អេស។ អេស។ អេស

ការពិពណ៌នាខ្លី៖

10Gb / s សំណុំបែបបទខ្នាតតូចដែលបានបង្កើនល្បឿន SFP + transceivers ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើប្រាស់ក្នុងតំណភ្ជាប់ ១០ ជីហ្គាបៃអ៊ីធើណិតរហូតដល់ ២០ គីឡូម៉ែត្រលើខ្សែកាប Single Mode ។ ពួកវាអនុលោមតាម SFF-8431, SFF-8432 និង IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, និងប៉ុស្តិ៍ 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L មុខងារឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈអ៊ីនធឺណេតសៀរៀលពីរខ្សែ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។


ពត៌មានអំពីផលិតផល

ការ​ពិពណ៌នា​ពី​ផលិតផល

10Gb / s សំណុំបែបបទទម្រង់តូចដែលអាចពង្រឹងបាន SFP + transceivers ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើក្នុងតំណភ្ជាប់ ១០ ជីហ្គាបៃអ៊ីធើណិតរហូតដល់ ២០ គីឡូម៉ែត្រលើខ្សែកាប Single Mode ។ ពួកវាអនុលោមតាម SFF-8431, SFF-8432 និង IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, និងប៉ុស្តិ៍ 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L មុខងារឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈអ៊ីនធឺណេតសៀរៀលពីរខ្សែ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។

លក្ខណៈពិសេសផលិតផល

ការបញ្ជូនជាតិសរសៃតែមួយទែ
កញ្ចប់ប្រភពអេហ្វអេហ្វអេហ្វអេសអេសអេសអេសអេស
បណ្តាញភ្ជាប់ទិន្នន័យរហូតដល់ ១០ ជីហ្គាប / វិនាទី
សមត្ថភាពអាចកកបាន
ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលតែមួយវ៉ុល ៣.៣ វ៉ុល
អនុលោមតាមលក្ខណៈបច្ចេកទេសសម្រាប់ IEEE802.3Z
អនុលោមតាម Bellcore TA-NWT-000983
សុវត្ថិភាពភ្នែកត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីជួបឡាស៊ែរថ្នាក់ ១ អនុលោមតាមអាយ។ ស៊ី។ ៦០៨២៥-១

ពាក្យសុំ

ជីហ្គាប៊ីតអ៊ីធឺណិត
ឆានែលជាតិសរសៃ
កម្មវិធី WDM

ការ​បញ្ជាក់​ផលិតផល

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ ទិន្នន័យ ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ ទិន្នន័យ
កត្តា​សំណុំ​បែបបទ អេសអេហ្វអេស + រលកពន្លឺ ១៣១០nm
អត្រាទិន្នន័យអតិបរមា 10 Gbps ចម្ងាយបញ្ជូនអតិបរមា ២០ គីឡូម៉ែត្រ
ឧបករណ៍ភ្ជាប់ ឌីវីឌីអិល ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ អេស។ អេ។ អេ
ប្រភេទបញ្ជូន 1310nm DFB ប្រភេទអ្នកទទួល ភឺធីធី
ការធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យ គាំទ្រ DDM ជួរ​សី​តុ​ណ្ហា​ភាព ពី ០ ទៅ ៧០ អង្សាសេ /

-៤០ អង្សាសេ ~ + ៨៥ អង្សាសេ

TX អំណាចផ្លូវនីមួយៗ -៤ ~ + ២ ដប ភាពរសើបរបស់អ្នកទទួល <-14dBm
-១៤ ដប ការ​ប្រើប្រាស់​ថាមពល 3.5W សមាមាត្រផុតពូជ

4 ឃ

1

តេស្តគុណភាព

2

ការធ្វើតេស្តគុណភាពសញ្ញារបស់ TX / RX

3

ការធ្វើតេស្តអត្រា

4

តេស្តពន្លឺអុបទិក

5

ការធ្វើតេស្តិ៍នៃភាពចាស់

6

តេស្តភាពជឿជាក់និងស្ថេរភាព

ការធ្វើតេស្តិ៍ចំណុចប្រទាក់

xinfu

វិញ្ញាបនបត្រគុណភាព

safd (2)

វិញ្ញាបនប័ត្រគ។ ស

safd (3)

របាយការណ៍អេអឹមខេ

safd (1)

អាយ។ ស៊ី។ ៦០៨២៥-១

123(1)

  • អាយ។ ស៊ី។ ៦០៩៥០-១
  • អេស។ ស៊ី។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស។ អេស ១០ អេស។ អេស។ អិល .១០១០ ប។ ម។ ក ១០ គីឡូម៉ែត្រឌី