page_banner

ផលិតផល

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    SFP 10Gb / s + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC transceiver អុបទិក

    SFP + BIDI 10Gb / s ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើក្នុងបណ្តាញភ្ជាប់អ៊ិនធឺណិត 10GBASE-BX Ethernet ។ ពួកគេអនុលោមតាម SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 និង SFP + MSA, FCC 47 CFR ភាគ 15, Class B និង Telcordia GR-468-CORE ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកគឺអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    SFP 10Gb / s + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC transceiver អុបទិក

    ឧបករណ៍បញ្ជូនចរន្ត TM-4DDDG / GD-243E ទ្វេទិស ១០Gb / s (SFP +) គឺអនុលោមតាមការបញ្ជាក់ជាក់លាក់របស់អេសអេហ្វអេហ្វអេចអេចអេសអេចអេលអេចអេសអេចអេសអេសអេសអេសអេស។ ពួកគេធ្វើតាម 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH និងប៉ុស្តិ៍ 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L ។
    ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកគឺអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។