page_banner

ផលិតផល

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM អត្រាទ្វេរ VCSEL MPO / MTP បញ្ជូនអុបទិក

ការពិពណ៌នាខ្លី៖

QSFP28 SR4 ១០០Gb / s គឺក
ឆានែលបួនដែលអាចផ្ទុកបាន, បញ្ជូនអុបទិកស្របនិងត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ ១០០ ជីហ្គាបៃអ៊ីធើណេត, មជ្ឈមណ្ឌលទិន្នន័យ, អ៊ីនីនីប៊ែន, ស៊ីឌី, ឌីអេសអេសអេស, ស៊ីអរនិងស៊ី។ ស៊ី។ អេ ១០ ។ ពួកគេអនុលោមតាម QSFP28 MSA ដែលអនុលោមតាម IEEE 802.3bm ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS-6 ។


ពត៌មានអំពីផលិតផល

ការ​ពិពណ៌នា​ពី​ផលិតផល

100G QSFP28 រួមបញ្ចូលផ្លូវទិន្នន័យចំនួនបួននៅក្នុងទិសដៅនីមួយៗជាមួយនឹងកម្រិតបញ្ជូន 100Gb / s ។ ផ្លូវនីមួយៗអាចដំណើរការបាននៅល្បឿនបញ្ជូន 28Gb / s រហូតដល់ ១០០ ម៉ែតដោយប្រើសរសៃ OM4 ម៉ូឌុលទាំងនេះត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីដំណើរការលើប្រព័ន្ធហ្វាមមីដ្យូមដែលប្រើរលកចម្ងាយ ៨៥០ ន។ ម។

លក្ខណៈពិសេសផលិតផល

អត្រាទិន្នន័យរហូតដល់ ២៨ ជីហ្គាប / វិនាទីក្នុងមួយប៉ុស្តិ៍

កត្តាសំណុំបែបបទដែលអាចផ្ទុកបាន QSFP28

៤ បណ្តាញ ៨៥០nm VCSEL និងអារេចាប់យករូបភាពលេខកូដ

សីតុណ្ហភាពករណីរង់ចាំ: -២០ ដល់ ៧៥ ℃

មុខងារធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យឌីជីថលដែលភ្ជាប់មកជាមួយ

ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលតែមួយវ៉ុល ៣.៣ វ៉ុល

ការប្រើប្រាស់ថាមពលទាប <៣.៥ វ៉

ពាក្យសុំ

រ៉ាកែតទៅរ៉ាកែត

មជ្ឈមណ្ឌល​ទិន្នន័យ

Infiniband QDR, DDR និង SDR

អ៊ីសឺរណិត 100G

ស៊ី។ អាយ។ អេ។ ១០

ការ​បញ្ជាក់​ផលិតផល

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

ទិន្នន័យ

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

ទិន្នន័យ

កត្តា​សំណុំ​បែបបទ

QSFP28

រលកពន្លឺ

៨៥០nm

អត្រាទិន្នន័យអតិបរមា

១០៣.១ Gbps

ចម្ងាយបញ្ជូនអតិបរមា

១០០ ម @ អូអឹម ៤

ឧបករណ៍ភ្ជាប់

MTP / MPO

ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ

MMF

ប្រភេទបញ្ជូន

VCSEL 850nm

ប្រភេទអ្នកទទួល

លេខសម្ងាត់

ការធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យ

គាំទ្រ DDM

ជួរ​សី​តុ​ណ្ហា​ភាព

-២០ ទៅ ៧០ អង្សាសេ (៣២ ដល់ ១៥៨ អង្សាសេ)

TX អំណាចផ្លូវនីមួយៗ

-៨,៤ ~ ២,៤ ដុបប

ភាពរសើបរបស់អ្នកទទួល

<-9.2dBm

<-៩.២dBm

ការ​ប្រើប្រាស់​ថាមពល

3.5W

សមាមាត្រផុតពូជ

3dB

1

តេស្តគុណភាព

2

ការធ្វើតេស្តគុណភាពសញ្ញារបស់ TX / RX

3

ការធ្វើតេស្តអត្រា

4

តេស្តពន្លឺអុបទិក

5

ការធ្វើតេស្តិ៍នៃភាពចាស់

6

តេស្តភាពជឿជាក់និងស្ថេរភាព

ការធ្វើតេស្តិ៍ចំណុចប្រទាក់

xinfu

វិញ្ញាបនបត្រគុណភាព

safd (2)

វិញ្ញាបនប័ត្រគ។ ស

safd (3)

របាយការណ៍អេអឹមខេ

safd (1)

អាយ។ ស៊ី។ ៦០៨២៥-១

123(1)

  • អាយ។ ស៊ី។ ៦០៩៥០-១
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO transceiver អុបទិក