page_banner

ផលិតផល

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក

ការពិពណ៌នាខ្លី៖

100Gb / s QSFP28 CWDM4 គឺជាឆានែលបួនដែលអាចផ្ទុកបាននិងបញ្ជូនអុបទិកស្របគ្នានិងត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់កម្មវិធី 100G CWDM ជាមួយបណ្តាញអេហ្វ។ អេស។ ឌី។ ស។ ប។ ធីនិងបណ្តាញសហគ្រាសនិងបណ្តាញអុបទិកផ្សេងទៀត។ ពួកវាអនុលោមតាម SFF-8636 បញ្ជាក់, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 និង Telcordia GR-468-CORE ។ ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកអនុលោមតាមតម្រូវការរបស់ RoHS ។


ពត៌មានអំពីផលិតផល

ការ​ពិពណ៌នា​ពី​ផលិតផល

100G QSFP28 រួមបញ្ចូលផ្លូវទិន្នន័យចំនួនបួននៅក្នុងទិសដៅនីមួយៗជាមួយនឹងកម្រិតបញ្ជូន 100Gb / s ។ ផ្លូវនីមួយៗអាចដំណើរការបានក្នុងល្បឿន ២៥.៧៨១២៥ ជីហ្គាបៃ / វិនាទីរហូតដល់ ២ គីឡូម៉ែត្រសម្រាប់ខ្សែជីយូ ៦៥៦២ ស៊ីធីអិម។ រលកចម្ងាយកណ្តាលនៃបណ្តាញ 4CWDM គឺ 1271nm, 1291nm, 1211nm និង 1331nm ។

លក្ខណៈពិសេសផលិតផល

រហូតដល់ ២៥.៧៨១២៥ Gbps អត្រាទិន្នន័យក្នុងមួយប៉ុស្តិ៍
ឈានដល់ចម្ងាយ ២ គីឡូម៉ែត្រសម្រាប់ជី។ ភី .២៥២ អេស។ អេ។ អេ
ឧបករណ៍បញ្ជូនឥតខ្សែដែលមានមូលដ្ឋានលើឌីអេចឌី ៤ ស៊ីអេចឌី
ឧបករណ៍ចាប់រូបភាពលេខកូដ ៤ ខ្ទង់
កត្តាសំណុំបែបបទដែលអាចផ្ទុកបាន QSFP28
បង្កាន់ដៃ LC ស្មុគស្មាញ
សៀគ្វីស៊ីឌី CDR ទាំងនៅលើទាំងអ្នកទទួលនិងបណ្តាញបញ្ជូន
គាំទ្រផ្លូវកាត់ CDR
មុខងារធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យឌីជីថលដែលភ្ជាប់មកជាមួយ
ការប្រើប្រាស់ថាមពលទាប <៣.៥ វ៉
សីតុណ្ហាភាពករណីប្រតិបត្តិការ: 0 ~ + 70 អង្សាសេ

ពាក្យសុំ

កម្មវិធី 100G CWDM4 ជាមួយអេហ្វ
បណ្តាញ Datacenter និងសហគ្រាស
តំណភ្ជាប់អុបទិកផ្សេងទៀត

ការ​បញ្ជាក់​ផលិតផល

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

ទិន្នន័យ

ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

ទិន្នន័យ

កត្តា​សំណុំ​បែបបទ

QSFP28

រលកពន្លឺ

១៣១០nm

អត្រាទិន្នន័យអតិបរមា

១០៣.១ Gbps

ចម្ងាយបញ្ជូនអតិបរមា

២ គីឡូម៉ែត្រ

ឧបករណ៍ភ្ជាប់

អេល។ ស៊ី។ ឌ

ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ

អេស។ អេ។ អេ

ប្រភេទបញ្ជូន

DMA ដែលមានមូលដ្ឋានលើ LAN-WDM

ប្រភេទអ្នកទទួល

លេខសម្ងាត់

ការធ្វើរោគវិនិច្ឆ័យ

គាំទ្រ DDM

ជួរ​សី​តុ​ណ្ហា​ភាព

ពី ០ ទៅ ៧០ អង្សាសេ (៣២ ដល់ ១៥៨ អង្សាសេ)

TX អំណាចផ្លូវនីមួយៗ

-៦.៥ ~ ២-៥ ដប

ភាពរសើបរបស់អ្នកទទួល

<-10dBm

<-១០ ដប

ការ​ប្រើប្រាស់​ថាមពល

3.5W

សមាមាត្រផុតពូជ

3.5dB

1

តេស្តគុណភាព

2

ការធ្វើតេស្តគុណភាពសញ្ញារបស់ TX / RX

3

ការធ្វើតេស្តអត្រា

4

តេស្តពន្លឺអុបទិក

5

ការធ្វើតេស្តិ៍នៃភាពចាស់

6

តេស្តភាពជឿជាក់និងស្ថេរភាព

ការធ្វើតេស្តិ៍ចំណុចប្រទាក់

xinfu

វិញ្ញាបនបត្រគុណភាព

safd (2)

វិញ្ញាបនប័ត្រគ។ ស

safd (3)

របាយការណ៍អេអឹមខេ

safd (1)

អាយ។ ស៊ី។ ៦០៨២៥-១

123(1)

  • អាយ។ ស៊ី។ ៦០៩៥០-១
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC បញ្ជូនអុបទិក