100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

គំរោងរបស់យើង

បច្ចេកវិទ្យាផលិតកម្មអន្តរជាតិកម្រិតខ្ពស់និងមានគុណភាពខ្ពស់

អំពី​ពួក​យើង
_W2A2318

បង្កើតឡើងក្នុងឆ្នាំ ២០១៤ ថិកថិកមេនតំណាងអោយអុបទិកគមនាគមន៍ហើយនេះគឺជាចក្ខុវិស័យរបស់យើងដែលបានដឹកនាំនិងបំផុសយើងតាំងពីបង្កើត។ បន្ទាប់ពីការរីកចម្រើនលឿនជាង ៥ ឆ្នាំយើងបានជួយបង្កើតបណ្តាញដែលមានល្បឿនលឿននិងមានសុវត្ថិភាពនៅជុំវិញពិភពលោកតាមរយៈការផ្តល់នូវឧបករណ៍បញ្ជូនដែលមានគុណភាពខ្ពស់និងអាចទុកចិត្តបាន។
យើងផ្តល់ជូននូវឧបករណ៍បញ្ជូនបន្តដែលអាចប្រើបាន OEM មានច្រើនប្រភេទដូចជា 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect ។ យើងផ្តោតលើនិងតាមដានការអភិវឌ្ឍន៍បច្ចេកវិទ្យាដើម្បីឱ្យយើងអាចផ្តល់ជូនអ្នកនូវផលិតផលថ្មីៗបំផុតដើម្បីជួយអ្នកបង្កើនល្បឿនចំណែកទីផ្សាររបស់អ្នកជាមួយផលិតផលយុទ្ធសាស្ត្រ។

មើល​ច្រើន​ទៀត